Poraženému Rajchlovi volal Ivan Hašek: Jindro, je to v háji | iSport.cz
17. listopadu 2011 • 15:14

Poraženému Rajchlovi volal Ivan Hašek: Jindro, je to v háji

TOP VIDEA
SE SIMONOU na MS: Prohru sledoval i Jágr. Rusko je ještě zklamanější, můžeme toho využít, říká legenda SE SIMONOU na MS: Prohru sledoval i Jágr. Rusko je ještě zklamanější, můžeme toho využít, říká legenda
Kouč Hynek: Rozhodl druhý gól Kanady. Uvidíme, kdo půjde proti Rusům do branky Kouč Hynek: Rozhodl druhý gól Kanady. Uvidíme, kdo půjde proti Rusům do branky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Měl velké plány, že Fotbalovou asociaci převezme po Ivanu Haškovi. Jenže 16. září se volby nedočkal a 17. listopadu prohrál hned v prvním kole. Jindřich Rajchl tak opustil valnou hromadu FAČR jako poražený, z čehož neměl radost právě ani Hašek...Hned, jak se Ivan Hašek dozvěděl, že Jindřich Rajchl se předsedou asociace nestane, vzal telefon a zavolal.

Co Rajchlovi řekl? Stručně: "Je to v háji."

V osobní komunikaci se nebáli ani tvrdších výrazů. Hlavně se ale shodli na tom, že fotbal se vrací do starých kolejí. Tedy před rok 2009, kdy "Košťálovskou éru" utnul právě nástup Ivana Haška.

Ten však předsednické křeslo předčasně opustil a jeho někdejší pravá ruka Jindřich Rajchl nedokázal získat podporu na Moravě. Zatímco v české komoře zvítězil, v moravské získal jediný hlas.

"Na Moravě ze mě udělali ďábla a očerňovali, že jsem chtěl potopit Sigmu, zrušit dvojkomorový systém a že mám podporu Berbra. Tu jsem neměl, i tak jsem bez něj dokázal v Čechách vyhrát. To mě těší," řekl Rajchl novinářům.

Dalibor Kučera (vlevo), Jindřich Rajchl a Miroslav Pelta (vpravo) naslouchají slovům Romana Berbra
Dalibor Kučera (vlevo), Jindřich Rajchl a Miroslav Pelta (vpravo) naslouchají slovům Romana Berbra

 
Články odjinud


Články odjinud