VIDEO: Koller v Síni slávy Sportu! Rekordman se stal sedmým členem | iSport.cz
Ondřej Škvor
6. dubna 2012 • 18:20

VIDEO: Koller v Síni slávy Sportu! Rekordman se stal sedmým členem

Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
VŠECHNA VIDEA ZDE

NÁVŠTĚVA KOLLERA V DENÍKU SPORT | Jan Koller, nejlepší střelec české reprezentační historie, se stal sedmým členem Síně slávy deníku Sport. „Je to pro mě čest a děkuju vám za to,“ prohlásil v redakci Sportu.Kdo je členem Síně slávy deníku Sport
Věra Čáslavská
Barbora Špotáková
Dominik Hašek
Pavel Kuka
Karel Poborský
Petra Kvitová
Jan Koller

Kanonýr, který nyní bojuje za Smetanovu Lhotu o postup do I. B třídy a jehož dnes čeká klíčový zápas proti vedoucímu týmu soutěže Boston Kluky, se pobavil při sestřihu slavných okamžiků své kariéry.

Smál se hlavně u ukázky ze slavného rozhovoru „Honzo, Honzo, pojďte k nám“. Ta končila spojením „těžký zápas“. „To byl těžký zápas, hlavně ten rozhovor po něm,“ glosoval to o sedmnáct let starší a mediálně zkušenější Koller.

Při videochatu na dotazy čtenářů iSportu zavzpomínal na to, jak Karel Brückner křičel na reprezentanty v poločase utkání proti Arménii, prozradil, se kterými spoluhráči mu to nejlépe šlapalo, a dnešnímu šlágru Liberec–Sparta zavěštil remízu.

Jan Koller na závěr své návštěvy zapózoval s předměty pro české fotbalové fanoušky, které budou před EURO 2012 k dostání přes e-shop iSport.cz i na novinových stáncích a kterým vyhlášený kanonýr propůjčil svou tvář.

Podívejte se na VIDEO a GALERII z Kollerovy návstěvy:

Jan Koller symbolicky zpečeťuje svůj vstup do Síně slávy deníku Sport.
Jan Koller symbolicky zpečeťuje svůj vstup do Síně slávy deníku Sport.

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud