Olomoucký Kučera ukončí kariéru exhibicí, možná přijde i Baroš | iSport.cz
1. června 2012 • 13:18

Olomoucký Kučera ukončí kariéru exhibicí, možná přijde i Baroš

Autor: ČTK
Kučera přivíta na exhibici několik přátel zvučných jmen.
TOP VIDEA
Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3 Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3
Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sobotní exhibicí v rodných Viganticích uzavře svou vrcholovou kariéru kapitán olomouckých fotbalistů Radim Kučera. Stoper Sigmy se po uplynulé ligové sezoně rozhodl v 38 letech skončit a hrát už jen krajský přebor doma ve Viganticích.Dlouholetá olomoucká opora sezvala na Valašsko řadu současných i bývalých spoluhráčů.

Pozvání přijali Tomáš Ujfaluši z Galatasaraye Istanbul, Zdeněk Pospěch z Mohuče, Kamil Vacek z Chieva, Radoslav Kováč z Basileje, kouč polského Lubinu Pavel Hapal nebo trenér Ostravy Radek Látal.

Kučera chce do Vigantic na otočku dostat z reprezentačního srazu v Praze i útočníka Milana Baroše s obráncem Romanem Hubníkem, kteří dnes s národním týmem hrají generálku před mistrovstvím Evropy proti Maďarsku.

"Bavíme se o tom, ale jisté to zatím není," řekl Kučera, jenž má na kontě v barvách Sigmy a Opavy 324 startů v nejvyšší soutěži a 103 bundesligových utkání za Bielefeld.

Exhibice tří výběrů ve Viganticích má výkop v sobotu ve 14 hodin.

 
Články odjinud


Články odjinud