Bijí Poláky a bučí na Thea! To jsou ruští fandové na EURO podle animátorů | iSport.cz
14. června 2012 • 14:34

Bijí Poláky a bučí na Thea! To jsou ruští fandové na EURO podle animátorů

Autor: mt
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Počítačoví animátoři z Taiwanu mají jasno. Ruští skalní fanoušci se přijeli na fotbalové EURO pouze poprat a zesměšňovat soupeře. Alespoň tahle skutečnost vyzařuje z počítačového videa, které koluje internetem.Fanoušci v kožených bundách společně s medvědem a jeho beranicí naraženou na hlavě jedou ulicemi Varšavy na tanku se sovětskou vlajkou.

Tank vystřelí a zdemoluje ceduli s nápisem "Welcome to Warsaw" (vítejte ve Varšavě). Rusové se začnou radovat. Ano, ani taiwanským fotbalovým příznivcům neuniklo řádění ruských hooligans na EURO.

A neuniklo jim ani bučení na některé hráče černé pleti. V animaci je zobrazen český fotbalový reprezentant Theo Gebre Selassie v úvodním zápase proti Rusku. Postaví si balon a chystá se rozeběhnout.

Z ochozů se ozývá bučení. Střih. Záběr na naše známé ruské fanoušky a medvěda v beranici, kteří se mění v malé opičky.

VIDEO: Taiwanci si dělají legraci z fanoušků Ruska
Celá animace končí tím, že jeden z Poláků, který byl Rusama na začátku videa bit, je spláchne do záchoda a oni se topí v kanalizaci.

Bitka mezi ruskými a polskými fanoušky před zápasem ve Varšavě
Bitka mezi ruskými a polskými fanoušky před zápasem ve Varšavě

 
Články odjinud


Články odjinud