15. července 2012 • 15:00

VIDEO: Vlastňák roku! Jsi normální? Ťukal si trenér na hlavu

Autor:
Reklama
Evgen Elissev si z dobrých třiceti metrů střílí vlastní gól. Trenér hostů si ťuká prstem na hlavu...
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly
Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ukrajinská "Premier league" začala pořádnou ukrajinskou komedií! Hned v prvním kole nejvyšší fotbalové ligy byl k vidění parádní gól! Škoda jen pro střelce, že padl do vlastní sítě...Zápas prvního kola nejvyšší ukrajinské fotbalové ligy mezi Oděsou a Užhorodem byl divácky nejatraktivnějším duelem.

Publikum vidělo pět branek z nichž na jednu určitě dlouhou dobu nezapomene! O perličku zápasu se postaral hráč hostujícího Užhorodu Evžen Elissev.

Ten předvedl ve třiatřicáté minutě prvního poločasu nevídáný kiks. Možná do teď ani sám neví, co že to s míčem zamýšlel.

Měl to být odkop? Kdy chtěl ve skluzu zabránit soupeři k postupu na branku? Nebo chtěl v nouzi centrovat směrem k vlastnímu brankáři a podklouzl?

VIDEO: Výstavní vlastňák v ukrajinské Premier League

Ať už to bylo tak či onak, jedno je jasné. Výsledkem byl přepychový vlastňák, který zaplachtil z dobrých třiceti metrů až za záda bezmocného vlastního brankáře.

Dost výmluvnou reakci předvedl na adresu Elisseva i trenér Užhorodu, který si několikrát ťukal prstem na hlavu a nechápavě rozhozoval rukama.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze