19. července 2012 • 05:00

Vízek se zastává zetě Šmicra: Košťále, a co ty holky uvolněných mravů?!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku
Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ladislav Vízek vrací úder! Tvrdě se opřel do Vlastimila Košťála, který kritizoval reprezentačního manažera Vladimíra Šmicra, Vízkova zetě. „Napovídal, co mohl. Nechápu, proč se k českýmu fotbalu vyjadřuje. Ať žije a podniká v Rakousku, ať si svůj národní stadion postaví třeba tam,“ řekl internacionál ve svém pravidelném komentáři ve Sportu.Někdejší mecenáš českého fotbalu Vlastimil Košťál nechápe, proč si čeští fotbalisté po návratu z úspěšné kvalifikace v Černé Hoře rozervali své obleky a na pražské letiště přiletěli oblečení-neoblečení. A k tomu veřejně uráželi jejich kritika Radka Druláka.

„To si neumím představit, že by se za mě stalo,“ řekl rázně Košťál. „Prohlášení Vládi Šmicra, že to nemohl zastavit, považuji za strašidelné.“

Ladislav Vízek, Šmicrův tchán, se Košťálovým slovům pouze směje. „Zarputile tvrdí, že jemu by se ten malér rozhodně nestal. Pane Košťále, nepamatujete si, kdo byl manažerem reprezentace, když se po hotelu Praha procházely holky uvolněných mravů a fotbalisti tam měli mejdan?“ ptá se Vízek.

Připomněl tak slavnou aféru s pokojem 433, která nastala v době, kdy v roli reprezentačního manažera působil právě Košťál...

Vízek pokračoval slovy, že spousta lidí dnes už dává od byznysmena ruce pryč a nehlásí se k němu, protože ho prý dokonale poznali. „Vědí, co je ten pán zač. Došlo jim, že pro něj byl fotbal jen prostředkem k vydělávání peněz. Ovšem pro vlastní potřebu, nikoli pro fotbal,“ má jasno Vízek.

Vlastimil Košťál s culíkem při rozhovoru pro deník Sport
Vlastimil Košťál s culíkem při rozhovoru pro deník Sport

„Doteď mám Košťála zafixovanýho jako člověka, který prohlásil, že fotbalisti mají hlavy vymlácený od balónů. Tohle řekne člověk, který ve fotbale dělá! Taková neúcta. A pár let nato to po prohře s Turky na EURO 2008 korunuje výrokem, že on dělá svoji práci dobře, že jemu přece ten míč na zem nespadl. Dobře, že to tehdy po té Čechově minele řekl. Lidem zase spadly klapky z očí a došlo jim, že tenhle pán asi nežije pro fotbal a fotbalem.“

Vízek vzpomíná i na dobu, kdy jej chtěl Košťál dostat před soud.

„Něco takový říkal. Mluvil jsem totiž o korupci, nebral jsem si servítky. No, a den po tom jeho bububu vypukla aféra s kapříky. Ani ho nenapadlo se omluvit, což je mi fuk, protože zrovna o jeho omluvu bych ani nestál. S takovýma lidma kuličky nehraju,“ dodal Vízek.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze