Fotbalisté Chile získali na MS bronz | iSport.cz
22. července 2007 • 00:00

Fotbalisté Chile získali na MS bronz

Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara
Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám

Bronzové medaile na mistrovství světa hráčů do dvaceti let získali fotbalisté Chile.

Bronzové medaile na mistrovství světa hráčů do dvaceti let získali fotbalisté Chile. VJihoameričané, kteří se po prohraném semifinále s Argentinou poprali s pořadateli a byli dokonce krátce zatčeni, porazili v utkání o 3. místo 1:0 Rakousko. Evropský tým, jenž v semifinále vypadl s českými mladíky, dohrával od 68. minuty o deseti po vyloučení Madla. Jediný gól utkání vstřelil před téměř dvaceti tisíci diváků v Torontu v nastaveném čase prvního poločasu Martinez. Finále mezi Argentinou a Českou republikou začne ve 21:15 SELČ.

Výsledek - o 3. místo: Rakousko - Chile 0:1 (0:1) Branka: 45+1. Martinez. ČK: 68. Madl (Rakousko). Diváci: 19.526.