25. července 2007 • 00:00

Rosický nedohrál proti Salcburku

Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu
Trpišovský kvituje setrvání Nezmara. Ze Sigmy chce talentovaného Zimu Trpišovský kvituje setrvání Nezmara. Ze Sigmy chce talentovaného Zimu

Je tu začátek nové sezony a Tomáš Rosický opět 'nezklamal'. V záloze Arsenalu odehrál kvůli zranění třicet minut než ho trenér Wenger vystřídal. 'Kanonýři' navíc prohráli.

Pouze třicet minut odehrál Tomáš Rosický kvůli zranění stehna v záloze Arsenalu v dnešním přípravném utkání na hřišti Salcburku. Kouč londýnského týmu Arséne Wenger po zápase prohlásil, že zranění českého fotbalisty není vážné a neohrozí jeho start v úvodu anglické ligy. Arsenal v zápase, který oficiálně otevřel nový stadion s umělou trávou v Salcburku pro mistrovství Evropy 2008, prohrál 0:1. Rakouskému šampionovi zajistil výhru v 76. minutě Slovák Vladimir Janočko. Před 31 tisíci diváky si v nové aréně zahrál také záložník Salcburku Karel Piták. Jeho spoluhráči Patrik Ježek a Vratislav Lokvenc do hry nezasáhli.