11. srpna 2007 • 00:00

Ostrava - Most 5:2 (1:2)

Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul

Fotbalisté Ostravy otočili nepříznivý vývoj utkání 2. ligového kola proti Mostu a vyhráli 5:2. Vítězný gól dal čtyři minuty před koncem náhradník Zeher.

Fotbalisté Ostravy otočili nepříznivý vývoj utkání 2. ligového kola proti Mostu a vyhráli 5:2. Vítězný gól dal čtyři minuty před koncem náhradník Zeher. Hosté dohrávali bez vyloučených Toleskiho a Škody, domácí bez Svěrkoše, který dostal červenou kartu za šarvátku se Škodou. Výsledek: Baník Ostrava - SIAD Most 5:2 (1:2) Branky: 32. Metelka, 60. Svěrkoš z pen., 86. a 89. Zeher, 90.+2 Bystroň - 20. Pilař, 33. Toleski. Rozhodčí: Adam - Chytil, Kubáň. ŽK: Marek - Toleski, Hainault, Procházka, Da Silva, Webster. ČK: 66. Svěrkoš - 44. Toleski, 66. Škoda. Diváci: 13.346. Sestavy: Ostrava: Vašek - Řezník, Cigánek, Bystroň, Čoupek (90. Tchuř) - Rajtoral, Marek, Lukeš (23. Metelka), Mišinský (55. Zeher) - Magera, Svěrkoš. Trenér: Večeřa. Most: Acevski - Loos, Hainault, Procházka, Jamrich - Da Silva (88. Webster), Škoda, Pilař (77. Bogdanov), Oboya (69. V. Mendy) - A. Mendy, Toleski. Trenér: Žák.