Trenér roku 2014 Pavel Vrba: Brücknerovi nesahám ani po kotníky

Video placeholder
Trenér roku 2014 Pavel Vrba: Brücknerovi nesahám ani po kotníky
Vítěz ankety Fotbalista roku 2014 David Lafata se svou manželkou Kamilou a druhý Pavel Kadeřábek s přítelkyní Terezou Chlebovskou
Nejlepší trenér roku 2014 Pavel Vrba a tři nejlepší fotbalisté zlatý David Lafata, stříbrný Pavel Kadeřábek a bronzový Tomáš Rosický
Útočník Sparty a české reprezentace David Lafata ovládl anketu Fotbalista roku 2014
Útočník reprezentace Tomáš Necid v doprovodu své manželky Kláry
Útočník Sparty a české reprezentace David Lafata ovládl anketu Fotbalista roku 2014
Kapitán české reprezentace Tomáš Rosický a trenér Sparty Vítězslav Lavička
Obránce Pavel Kadeřábek s přítelkyní Terezou Chlebovskou
20
Fotogalerie
ČTK, iSport.cz
Fotbal
Začít diskusi (0)

Popáté ve své úspěšné kariéře byl kouč národního týmu Pavel Vrba zvolen Trenérem roku. Poprvé coby lodivod reprezentace. Srovnání s legendárním Karlem Brücknerem, který toto ocenění získal sedmkrát, se však brání. "Panu Brücknerovi nesahám ani po kotníky. Za ním je spousta úspěchů a tvrdé práce, je nesmírně těžké se mu vyrovnat. Zdaleka jsem se mu ještě nepřiblížil," říká jednapadesátiletý trenér.

Pavel Vrba se vyjádřil i k úspěchu Davida Lafaty, který vyhrál anketu Fotbalista roku 2014. "David se se Spartou dostal do evropských pohárů, byl úspěšný v lize i reprezentaci, proto mu toto ocenění patří zaslouženě," dodává český kouč.

Video placeholder
Trenér roku Vrba chce dohnat Brücknera • iSport TV

Video placeholder
David Lafata: Individuální ceny moc rád nemám, ale tohle je pro mě čest • iSpor TV

Video placeholder
Talent roku Baránek • iSport TV



Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů