9. července 2015 • 20:50

Kde máme útok?! Fanoušci United se zlobí kvůli odchodu van Persieho

Autor:
Robin van Persie tleská fanouškům United po zápase s Arsenalem
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jen tři sezony vydržel v Manchesteru United. Teď se Robin van Persie chystá do tureckého Istanbulu, kde by měl hájit dres místního Fenerbahce. Fanoušci Rudých ďáblů ale z potvrzeného jednání s Turky moc nadšení nejsou a ptají se, kdo zůstane v útoku.Nizozemský střelec oslaví v srpnu už své 32. narozeniny a zranění ho doprovází od pradávna. Možná také proto se také mluví o ceně kolem 4,7 milionů liber (asi 176 milionů korun), zatímco před třemi roky ho United kupovali za milionů 24.

Plánovaný přestup vyvolal vlnu reakcí na sociálních sítích. „Kdo nám bude hrát v útoku? Máme tam jen Wilsona a Rooneyho. S tím nemůžeme jít do sezony!“ ptá se jeden z fanoušků.

„V žádném případě nemůžeme jít do začátku sezony s Wilsonem, Rooneym a Chicharitem, který chce také odejít.“ Otázka zní jasně. Koho přivede Louis van Gaal na Old Trafford?

Potenciální posilou může být nejlepší střelec loňského ročníku Ligue 1, Alexander Lacazette. Francouzský útočník v barvách Lyonu nastřílel 31 gólů v 38 zápasech.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze