19. prosince 2015 • 12:20

TOP 50 talentů: Hvězdičky Ajaxu a Juventusu, nejmladší Frýdek

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMPLETNÍ POŘADÍ NA 1. - 50. MÍSTĚ | Už čtvrtým rokem proběhl v deníku Sport seriál o největších talentech českého fotbalu. V posledním díle představujeme kompletní pořadí hráčů. Loňské vítězství obhájil Václav Černý z Ajaxu Amsterdam, sledovat se vyplatí i další borce. Podívejte se v GALERII, kdo se objevil v úplné špičce. 

Daniel Köstl
Daniel Köstl

JAK VZNIKAL ŽEBŘÍČEK

Žebříček TOP 50 nejlepších fotbalových teenagerů sestavil deník Sport ve spolupráci s trenéry reprezentací U16-U20 a kouči 23 klubů, jejichž týmy hrají juniorskou, respektive I. dorosteneckou ligu. V úvahu přicházeli jen čeští fotbalisté s ročníkem narození 1996 a mladší, z nichž každý respondent ankety vybral vlastní pořadí dvaceti nejlepších. Určujícími kritérii byla míra talentu, jak se hráči prosazují na úrovni dospělých (I. a II. liga) a jejich pozice v mládežnických reprezentacích.

ALBUM VÍTĚZŮ

2014 - Václav Černý (Ajax)
2013 - Dominik Mašek (Hamburk)
2012 - Tomáš Kalas (Arnhem)

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze