21. září 2016 • 17:30

Derby dorostenců: Sparta - Slavia 5:0. Rosický tleskal vítězům

Autor:
Reklama
Dorostenci Sparty se radují z vítězství v derby
TOP VIDEA
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
VŠECHNA VIDEA ZDE

První derby pražských "S" tohoto týdne bylo jasnou záležitostí. Pouze půlhodiny dokázali dorostenci Slavie hrát vyrovnanou partii s vrstevníky ze Sparty, kteří posléze nasázeli tři góly a po změně stran přidali další dvě. Tleskal jim také Tomáš Rosický, který se přišel na zápas hraný na Strahově podívat.„Hráli jsme dobře a kvalitně, za předvedenou hru si vítězství zasloužíme. Vsadili jsme na srdce, charakter a práci, jak bývá u sparťanských týmů obvyklé,“ hodnotil utkání trenér Sparty U19 David Holoubek pro sparta.cz.

„Soupeř byl kvalitní, ale narazil na nás. Bohužel pro ně jsme v současném rozpoložení a této sestavě prostě silní. Z našich kluků jsem cítil touhu, chtěli vyhrát víc,“ dodal.

Už příští týden ve středu sehrají mladí sparťané úvodní utkání mládežnické Ligy mistrů s černohorskou Podgoricou. V neděli se bude hrát na vyprodané Letné očekávané derby v ePojisteni.cz.

Branky: 38. a 44. Novotný, 41. Sedláček, 70. K. Tvaroh, 72. Mustedanagič.

Sparta: Kotek – Mareček (82. P. Tvaroh), Plechatý, Burda, Dudl – Novotný (74. Čajkovský), Sedláček (75. Boula), Havelka, Plachý (74. Ch. Frýdek) – Mustedanagič, Fortelný (69. K. Tvaroh).

Slavia: Přibyl – Vyskočil, Žežulka, Pardubský, Lauricella (79. Mareš) – Bucha, Čermák (61. Havrda), Krejdl, Vejvar – Stropek, Beňo.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze