21. září 2016 • 17:30

Derby dorostenců: Sparta - Slavia 5:0. Rosický tleskal vítězům

Autor:
Dorostenci Sparty se radují z vítězství v derby
TOP VIDEA
Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

První derby pražských "S" tohoto týdne bylo jasnou záležitostí. Pouze půlhodiny dokázali dorostenci Slavie hrát vyrovnanou partii s vrstevníky ze Sparty, kteří posléze nasázeli tři góly a po změně stran přidali další dvě. Tleskal jim také Tomáš Rosický, který se přišel na zápas hraný na Strahově podívat.„Hráli jsme dobře a kvalitně, za předvedenou hru si vítězství zasloužíme. Vsadili jsme na srdce, charakter a práci, jak bývá u sparťanských týmů obvyklé,“ hodnotil utkání trenér Sparty U19 David Holoubek pro sparta.cz.

„Soupeř byl kvalitní, ale narazil na nás. Bohužel pro ně jsme v současném rozpoložení a této sestavě prostě silní. Z našich kluků jsem cítil touhu, chtěli vyhrát víc,“ dodal.

Už příští týden ve středu sehrají mladí sparťané úvodní utkání mládežnické Ligy mistrů s černohorskou Podgoricou. V neděli se bude hrát na vyprodané Letné očekávané derby v ePojisteni.cz.

Branky: 38. a 44. Novotný, 41. Sedláček, 70. K. Tvaroh, 72. Mustedanagič.

Sparta: Kotek – Mareček (82. P. Tvaroh), Plechatý, Burda, Dudl – Novotný (74. Čajkovský), Sedláček (75. Boula), Havelka, Plachý (74. Ch. Frýdek) – Mustedanagič, Fortelný (69. K. Tvaroh).

Slavia: Přibyl – Vyskočil, Žežulka, Pardubský, Lauricella (79. Mareš) – Bucha, Čermák (61. Havrda), Krejdl, Vejvar – Stropek, Beňo.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze