10. června 2017 • 21:30

Frýdek se bál Laviho. Kdyby nám dal gól, s trénováním končím, smál se

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Kde hrají Češi? V čínském "zeleném městě" plném skútrů Kde hrají Češi? V čínském "zeleném městě" plném skútrů
Královec o derby: Popírám, že bych se schovával za video. Štetina je frajer Královec o derby: Popírám, že bych se schovával za video. Štetina je frajer
VŠECHNA VIDEA ZDE

Před zápasem jej sice jako soupeř přišel slušně pozdravit, ale trenér Vltavínu Martin Frýdek neviděl Jakub Štáfka alias Juliuse Lavického rád. Právě na šlágr 31. kola ČFL vyšel premiérový start seriálové postavy za skutečný tým Vyšehradu a bývalý reprezentant a ikona Sparty z toho neměla dobrý pocit. „Kdyby nám dal Kuba gól, tak jsem v kabině říkal, že půjdu vrátit trenérský průkaz,“ smál se po výhře 3:2 Frýdek.Do hry sice Štáfek (Lavický) vstoupil až v 63. minutě za stavu 2:1 pro domácí Vyšehrad, ale hosté po jeho příchodu dokázali vstřelit dvě rychlé branky a vývoj otočili ve svůj prospěch. Pár minut před koncem se ve velké šanci zjevil právě Štáfek, ale jeho šajtle šla mimo vltavínskou branku. Martin Frýdek na lavičce jen kroutil hlavou.

„Už před zápasem jsem měl strach z této show. Říkal jsem hráčům, že se domácí budou chtít předvést před tolika diváky a vytáhnout se. Nakonec musím říct, že jsme vyhráli se štěstím. Byl to náš nejhorší výkon,“ začal hodnotit Frýdek výkon svých svěřenců.

720p 360p
Řítil se jak lavina! Podívejte se, jak si Lavi poprvé zahrál za Vyšehrad

Podle něho udělalo 2 300 diváků, kteří na dopolední utkání dorazili, svoje. „Radši bych hrál pět zápasů s Převýšovem, než ten jako dnes. Byla to sice show, ale také velké nervy. Alespoň pro mě,“ přiznal trenér třetího týmu ČFL.

Nejvíce se děsil, že mu seriálová celebrita v dresu domácích sebere vítězství. „Kdyby se Kuba trefil v té šanci na levou nohu, tak jsem pak v kabině říkal, že bych šel vrátit trenérský průkaz,“ rozesmál všechny otec dvou hráčů pražské Sparty Martina a Christiana.

720p 360p
Takhle pálí Lavi! Lavický nastoupil za Vyšehrad, ve vápně zazdil tutovku

720p 360p
Lavi před debutem za Vyšehrad! Podívejte, jak to vypadalo v kabině

Julius Lavický v dresu Vyšehradu
Julius Lavický v dresu Vyšehradu

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze