19. července 2017 • 08:14

Audi Cup se vrací! Jeďte na Bayern, Griezmanna i další hvězdy do Mnichova

Autor:
Reklama
Audi Cup se blíží! Jeďte se podívat na světové hvězdy do Mnichova
TOP VIDEA
Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka
5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci 5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po dvou letech se opět v mnichovské Allianz Aréně utkají čtyři evropské velkokluby – Bayern Mnichov, Liverpool, Atlético Madrid a Neapol. Pro fotbalového fanouška je to jedinečná příležitost, jak spatřit hvězdy světového formátu nedaleko českých hranic.Do Mnichova se můžete vypravit s cestovní kanceláří Czech Sport Travel (www.zajezdyzasportem.cz), která pro fotbalové fanoušky připravila nabídku kompletních zájezdů i samostatných vstupenek na tento letní turnaj.

V nabídce naleznete jak zájezdy na obě semifinálová utkání nebo zápas o 3 místo a finále, tak i zájezd s ubytováním, kde budete moci spatřit oba hrací dny i krásy Mnichova. Nabídku zájezdů a vstupenek již za 1290 Kč naleznete ZDE.

Program turnaje:

1. srpna

Atlético Madrid - Neapol (17:45)
Bayern - Liverpool (20:45)

2. srpna 

o 3. místo (17:45)
finále (20:45)

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze