24. července 2017 • 18:45

Generali CEE Cup čeká anglické finále. Pražská "S"si to rozdají o páté místo

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prestižní mládežnický turnaj v kategorii do 19 let sice vyvrcholí finálovým zápasem až ve středu od osmnácti hodin v Ďolíčku, ale účastníci boje o celkového vítěze jsou jasní už teď. V čistě anglickém finále se utká překvapení turnaje Burnley, které dokázalo na cestě do finále vyřadit Spartu, s Evertonem, jenž v semifinále rozstřílel bosenské FK Sarajevo poměrem 6:0.Než dojde na velké finále, čekají turnaj ještě zápasy o umístění. O pomyslný bronz se od 11:30 utkají na Strahově zklamaní semifinalisté Altinordu FK a FK Sarajevo, ale pro české fanoušky bude nejzajímavějším zápasem dne derby mezi Spartou a Slavií. Oba týmy smolně nedokázaly postoupit ze skupiny.

Spartě cestu za třetím titulem v řadě zahradila dobře organizovaná obrana Burnley, Slavii naopak vyřadili skvěle hrající Turci z Altinordu FC. Zklamaní Pražané se tak od 9:00 na Strahově utkají o celkové páté místo na turnaji.

Diváci, kteří nemusí na zápas platit vstupné, se mohou těšit hned na několik zajímavých talentů v dresech věčných rivalů. Spartu povede do zápasu jako kapitán reprezentant Richard Sedláček, v dresu Slavie se zase po hřišti s číslem 7 na zádech prohání Tomáš Čvančara, jehož skauti sledující turnaj překřtili na „nového Schicka“.

Mládežnický fotbalový turnaj Generali CEE Cup v Praze
Mládežnický fotbalový turnaj Generali CEE Cup v Praze

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, CEE CUP, Sparta, Slavia
 Klasická verze
Mobilní verze