6. října 2017 • 19:36

Smutný osud ex-sparťanského talentu. Griffithse zastřelili, když bránil auto

Autor:
Georges Griffiths, bývalý talent Sparty, zemřel v Abidjanu
TOP VIDEA
Jak končilo Nagano? V Buffalu zpíval hymnu Matuška, let do Prahy povolil šéf NHL Jak končilo Nagano? V Buffalu zpíval hymnu Matuška, let do Prahy povolil šéf NHL
SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do brzkého a smutného konce dospěl život Georgese Griffithse. Útočník z Pobřeží slonoviny, který to zkoušel i v pražské Spartě, byl zavražděn. Osudným se mu stalo to, že se pokoušel zabránit vykradení vlastního auta.Sedmadvacetiletý útočník, který naposledy působil v maďarském Diósgyőru, zemřel v Abidjanu, hlavním městě jeho rodné země, Pobřeží slonoviny. Stránka koaci.com informuje, že Griffiths vzdoroval skupince ozbrojených mužů, kteří se pokoušeli vykrást jeho auto. Jeden z nich jej dvakrát střelil. Záchranka rychle dojela na místo činu, Griffithsův život už ale zachránit nedokázala.

Vytáhlý útočník přišel do Sparty v roce 2012 na hostování s opcí jako velký talent, který se dostal i do olympijského výběru své země. Nastupoval ale pouze za rezervní tým a rok nato už zamířil do Maďarska.

Tam oblékl dres týmu Lombard-Pápa a Diósgyőru, za 4 roky se radoval z 19 branek. Hráči jeho posledního klubu si Griffithse připomněli černými páskami, se kterými nastoupili do přáteláku s týmem Sajóbábony. Na bývalého útočníka vzpomněla i Sparta.

#DVTK #football #team #inmemoriam #RIP #GeorgesGriffiths #50 #NyugodjBékében

Příspěvek sdílený DVTK (@dvtkinstagram),Říj 6, 2017 v 10:14 PDT

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze