10. listopadu 2017 • 21:11

Craiova - Slavia 0:4. Český mistr vládl při otevření stadionu v Rumunsku

Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse
Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra

Fotbalisté Slavie si reprezentační pauzu jasnou výhrou 4:0 proti Universitatea Craiova, které  Domácím, kterým patří třetí místo v rumunské lize, tímto výsledkem pokazili velkou slávu - první zápas na novém stadionu. Dva góly vstřelil Milan Škoda, trefil se také Mick van Buren a poprvé za áčko Pavel Bucha.

Slavii vzhledem k reprezentační přestávce chyběli hráči národních týmů a do Rumunska s mužstvem odjelo i pár juniorů. Do základní sestavy se dostal jeden z nich - Bucha.

Český šampion nastoupil v ofenzivním složení s dvěma hrotovými útočníky Škodou a Necidem a před vyprodaným hledištěm nové arény pro zhruba 31 tisíc diváků domácího soupeře ve slavnostní atmosféře nijak nešetřil.

Slávisté byli od začátku jasně lepší a v 35. minutě korunoval převahu střelou k tyči Škoda. Za sedm minut se hostující kanonýr trefil podruhé. V 67. minutě se díky umístěné ráně mohl z prvního přesného zásahu za A-tým Pražanů radovat Bucha a čtvrthodinu před koncem překonal domácího gólmana ještě Van Buren.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H