26. dubna 2018 • 19:46

Chcete na Rosického rozlučku? Lístky už jdou do veřejného prodeje

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Koukalová knihou vyvolala emoce. Jak na ní reagují její kolegové z oboru? Koukalová knihou vyvolala emoce. Jak na ní reagují její kolegové z oboru?
Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené Jarolím o nominaci: Dočkal? Sledujeme ho, má kvalitu. Krejčí má dveře otevřené
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úderem pátečního poledne startuje volný prodej lístků na slavnostní rozlučku Tomáše Rosického, která je na programu v sobotu 9. června od 17 hodin na Letné. Od středy mohli vstupenky zakupovat permanentkáři Sparty, nyní se prodej otevírá i pro veřejnost.Pořídit lze lístky za 350 a 550 korun. „Očekáváme, že po otevření prodeje bude o vstupenky velký zájem. Vyprodáno může být velice rychle,“ uvedl za organizátory akce šéf komunikace Sparty Ondřej Kasík.

Prodej vstupenek se spustil ve středu 25. dubna, první dva dny měli přednost držitelé sparťanských permanentek. Od pátečního poledne mají možnost zakoupit lístky i další fanoušci, kteří chtějí navštívit rozlučku české fotbalové legendy.

Na hřišti se utká výběr složený převážně z Rosického spoluhráčů z reprezentace, na druhé straně nastoupí soubor zahraničních fotbalistů, kteří s šikovným záložníkem nastupovali v Dortmundu a Arsenalu.

Na slavnostní sobotu se očekává zaplněná Letná, která uvidí řadu velkých hvězd. Účast přislíbili například španělský záložník Chelsea Cesc Fábregas, bývalí čeští reprezentanté Marek Jankulovski, Jan Koller, Milan Baroš a řada dalších.

Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický
720p 360p

Rosický o Arsenalu: Naznačovali mi tam, že bych mohl být dobrý trenér
Video patří k placenému obsahu

Sparta - Liberec: Rosický se symbolicky loučí s kariérou, svlékl dres a oblékl sako
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze