Kopic přichází do Slavie na hostování | iSport.cz
15. ledna 2010 • 10:29

Kopic přichází do Slavie na hostování

Autor: ČTK
Milan Kopic
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový obránce Milan Kopic se dohodl se Slavií Praha na půlročním hostování. Čtyřiadvacetiletý fotbalista je členem nizozemského celku SC Heerenveen, ale zatím se příliš neprosadil.Návrat do české ligy oznámila na svých webových stránkách společnost ISM, která fotbalistu zastupuje. Nizozemský klub to uvedl již ve čtvrtek na svých internetových stránkách, vedení Slavie to ovšem nepotvrdilo ani v pátek.

Milan Kopic v souboji s Danielem PudilemMilan Kopic v souboji s Danielem PudilemFoto Michal Beránek

Hráč prý nejdříve musí projít zdravotními testy. "Návrat do české ligy byl pro nás prioritou. Možnost hrát pokud možno pravidelně kvalitní soutěž je řešením situace talentovaného hráče, jehož potenciál se v nizozemské lize zatím neuplatnil odpovídajícím způsobem. Je to nejlepší řešení pro všechny, potom uvidíme," okomentoval situaci prezident společnosti ISM Pavel Paska.

V české lize odehrál Kopic za Jihlavu a Mladou Boleslav před svým odchodem do zahraničí 45 zápasů, v nichž si připsal dvě branky.

Témata:  sport, fotbal, Kopic, Slavia
 
Články odjinud


Články odjinud