3. března 2010 • 11:31

Rosický jako rocker: Je to bratr Tří sester

Autor: , ,
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze zasněženého derby Sparta - Slavia: podívejte se na záběry přímo od hřiště Unikátní VIDEO ze zasněženého derby Sparta - Slavia: podívejte se na záběry přímo od hřiště
Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Takovýhle nářez snad při předávání cen ankety Fotbalista roku ještě nebyl. Kapitán reprezentace Tomáš Rosický (29) ukázal, že je talentovaný nejen na hřišti, ale i jako hudebník na pódiu.Blesk.cz

Se svou oblíbenou kapelou Tři sestry si střihl na kytaru jednu písničku a sklidil potlesk i od brankáře Petra Čecha (27), který letos prestižní anketu podruhé za sebou vyhrál.

Tak dlouho se Rosický léčil ze svého zranění podkolenní šlachy, až se vrátil ke svému velkému koníčku. Hře na kytaru. „Kytara mě moc baví, ale hudební kariéru už asi nezačnu,“ smál se kapitán reprezentace.

Kapitán české reprezentace předvedl, že vedle kliček protihráčům umí i brnkat na kytaru
Kapitán české reprezentace předvedl, že vedle kliček protihráčům umí i brnkat na kytaru

Už dnes od 21:00 vyběhne Rosický ve Skotsku s národním týmem k přípravnému utkání. Přímým přenosem jej vysílá program Sport 1.

Vyhrál výstřih přítelkyně Chramosty

Byli za slaměné vdovce. Stejně jako před rokem se na slavnostní vyhlášení ankety Fotbalista roku 2009 dostavili reprezentanti bez drahých poloviček. Jen kapitán Tomáš Rosický (29) přišel s modelkou Radkou Kocurovou (28).

Největší sexbombou večera ale byla přítelkyně útočníka Mladé Boleslavi Jana Chramosty Lucie. Ta všechny odzbrojila odvážným dekoltem.

Boleslavský talent Chramosta si na vyhlášení přivedl nádhernou přítelkyni LuciiBoleslavský talent Chramosta si na vyhlášení přivedl nádhernou přítelkyni Lucii

Mladík se umístil v anketě Talent roku na 3. místě, ale jeho doprovod zasloužil hodnocení za jedna. Modré šaty a bujný výstřih upoutaly pozornost všech hostů v sále.

„Když jsem viděl, co si bere Lucka za šaty, bylo mi jasné, že se jí lidi nebudou dívat jen do obličeje,“ prozradil.

To vítěz ankety Fotbalista roku Petr Čech nechal manželku Martinu doma v Londýně.

Terčem vtipů byl Řepka

Největším terčem vtipů se stal sparťan Tomáš Řepka, který získal ocenění pro největší osobnost ligy.

Tomáš Řepka vzal na vyhlůášení manželku Renatu, která mu odpustila pletky s modelkou ErbovouTomáš Řepka vzal na vyhlůášení manželku Renatu, která mu odpustila pletky s modelkou Erbovou

Moderátor večera Jiří Mádl si ho totiž dobíral, když připomněl jeho konflikt s kameramanem České televize během zápasu Gambrinus ligy.

Řepka dorazil na vyhlášení do pražského Divadla na Vinohradech i s manželkou Renatou. Chtěl tak dát najevo, že jsou rodinné spory kvůli jeho milostné aférce s modelkou Vlaďkou Erbovou zažehnány?

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze