19. března 2010 • 15:18

VIDEO: Nejdřív ho fauloval, potom zlíbal

Autor:
Brazilský fotbalista Willians (vpravo) je sice známý brousek, ale v případě omluvy má až překvapivě jemné mravy.
TOP VIDEA
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle se jen tak nevidí! Willians Domingos Fernandes, fotbalista brazilského Flamenga, je známý jako tvrďák. Když ale hrubě fauloval soupeře Philippe Coutinha, ukázal i svou druhou tvář. Za faul se soupeři omluvil netradičně polibkem!Defenzivní záložník Fernandes viděl v letošní sezoně už tři červené karty a další si málem vykoledoval při nedělním zápase proti Vasco da Gama (1:0), kdy zajel do talentovaného Coutinha.

Ten udělal přemet a po dopadu se začal svíjet v bolestech. Vystrašený Fernandes pak ke své oběti přilezl po čtyřech a začal ho okamžitě dlouze líbat!

Coutinho ho potom na usmířenou pohladil po hlavě. Takovouhle omluvu snad fotbalová historie nepamatuje!

Polibek jako omluva za faul:

360p 240p
Faulující hráč se oběti omluvil polibkem

„Bál jsem se, aby se vážně nezranil. Proto jsem ho políbil. Teď mám potíže se svou přítelkyní Mariannou. Je na mě hodně naštvaná, snad mi to odpustí,“ prozradil milovník Fernandes.

A co brazilský talent Coutinho, který by měl v létě přestoupit do Interu Milán skoro za miliardu korun? Nic vážného se mu nestalo. Tedy aspoň ne kvůli faulu.

Dočkáme se takovéhle omluvy i v české lize? Třeba si z toho stoper Sparty Tomáš Řepka vezme příklad...

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, faul, polibek
 Klasická verze
Mobilní verze