VIDEO: Faul! Fotbalista spadl v zápase do bazénu | iSport.cz
11. srpna 2010 • 10:44

VIDEO: Faul! Fotbalista spadl v zápase do bazénu

Autor: luk
Vstoupit do diskuse
3
Nebohý fotbalista spadl po faulu soupeře do bazénu postaveného vedle hřiště.
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO: Viděli jste tisíce fotbalových faulů, tenhle zákrok je ale opravdu jedinečný. V utkání saudskoarabského poháru srazil fotbalista svého soupeře přímo do bazénu, který stál hned vedle hřiště. Promočená oběť to nenechala jen tak - okamžitě přiběhla k faulujícímu hráči a ztrestala ho hlavičkou.Až se jednou budou dělat tabulky nejsměšnějších faulů fotbalové historie, tenhle zákrok bude jistě patřit k favoritům. Přestože kolem toho bylo hodně vzteku, sprostých slov a padla i červená karta.

Hrál se zápas saúdskoarabského poháru mezi týmy Al Shahab a Al Hilál, když se do souboje u pomezní čáry dostali domácí Hassan Maaz a hostující Nawaf Al-Abeid. První z nich se pokusil prosmýknout kolem soupeře kličkou, jenže protivník ho tělem poslal za lajnu.

Faul poslal fotbalistu při zápase do bazénu:

Potud nic mimořádného. Kdyby ovšem hned vedle hřiště nestál obrovský bazén s vodou, do kterého faulovaný nešťastník spadnul. Voda cákala vysoko do vzduchu, byl to pořádný pád.

Zcela mokrý fotbalista se ve vteřině nakvašeně zvednul a šel faulujícího protivníka ztrestat. Přestože se ho spoluhráči snažili zadržet, dal mu hlavičku. Od rozhodčího za to nejdřív dostal žlutou a pak i červenou kartu.

Vstoupit do diskuse
3
Články odjinud


Články odjinud