VIDEO: Bolt trénoval s Bayernem. Chce za něj hrát | iSport.cz
13. srpna 2010 • 10:38

VIDEO: Bolt trénoval s Bayernem. Chce za něj hrát

Autor: luk
Vstoupit do diskuse
0
Usain Bolt si zatrénoval s fotbalisty Bayernu, vyfotil se i s jejich hvězdou Ribérym.
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Pardubice mohou obrat i Baník. Vyplatí se vsadit na střelce Sparty
České Budějovice - Mountfield HK: Hronek z první překonal Čiliaka, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO: Nejrychlejší muž na světě si řekl o zajímavé angažmá. Usain Bolt sice ukončil atletickou sezonu kvůli bolestem zad, na fotbal si ale pořád troufá. Když ho v Německu pozvali na trénink Bayernu Mnichov, užaslým hvězdným fotbalistům předvedl, že to s míčem opravdu umí!Jindy všichni kolem žadoní o jejich podpisy, teď se ale fotbalisté Bayernu sami těšili na hvězdnou návštěvu. Do jejich tréninkového kempu se přišla podívat atletická ikona Usain Bolt, která kvůli svým zdravotním problémům nedávno ukončila sezonu.

Jestli si Ribéry a spol. mysleli, že se Bolt jen tak nedbale a ospale projde po stadionu, tak se velice mýlili. Jamajský blesk se zájmem nakukoval do kabiny, bavil se s místními zaměstnanci o vybavení posilovny.

Pak zašel i za hráči k tréninkové ploše. Právě klusali kolem, když si špičkou nadzvihl míč a několik vteřin s ním ve vzduchu žongloval. Někdo z fotbalistů Bayernu uznale hvízdnul, host z daleka se v nožičkách rozhodně nenechal zahanbit.

Jak Bolt trénoval s Bayernem:

Hráči k němu brzy zamířili, potřásali si rukou. „Vždycky jsem byl velkým fotbalovým fanouškem,“ svěřoval se jim. Kromě povídání došlo i na focení, společný obrázek si nechaly udělat i hvězdy posledního mistrovství světa Schweinsteiger s Müllerem.

Sprinter ještě stačil Ribéryho naučit svou slavnou pózu střílejícího lukostřelce, pak už jen kouči Louisovi van Gaalovi v žertu slíbil: „Budu na sobě hodně pracovat, abych mohl příští sezonu hrát za Bayern!“

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud