VIDEO: Zfetovali soupeře a hráči padali jako hrušky | iSport.cz
21. října 2010 • 11:15

VIDEO: Zfetovali soupeře a hráči padali jako hrušky

Autor: rou
TOP VIDEA
Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč
iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení iSport podcast: Reprezentace je závislá na Slavii. Ale Šilhavý týmu dokázal dát nadšení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbal v Peru není procházka růžovou zahradou. A to ani ve druhé lize. Na přímo mafiánský způsob boje doplatili podle všeho čtyři hráči týmu Hijos de Acosvinchos, kteří ve víkendovém duelu na hřišti Sportu Ancash zkolabovali. A šéf jejich týmu hned obvinil soupeře, že jeho hráče zdrogoval - omamné látky jim měli namíchat do pití.Přítomnost nespecifikované omamné látky v těle kvarteta fotbalistů prý dokázaly i následné testy. Américo Ibaňez tvrdí, že realizační tým Ancashu dal jeho hráčům o poločase vodu, do které ale byla zamíchána sedativa.

Postižení se napili a dostali závrať, motala se jim hlava. Když pak vraceli pití svým soupeřům, trenéři jim prý urychleně brali lahve, aby se z nich nemohli napít. Jeden ze zkolabovaných fotbalistů byl dokonce převezen do nemocnice s podezřením na srdeční selhání.

Utkání se i přes poločasový incident dohrálo a domácí v něm zvítězili 3:0. "Máme výsledky testů a budeme to hlásit. Očekáváme, že ti, kteří jsou za to odpovědní, budou potrestáni," uvedl Ibaňez.

Jeho protějšek José Mallqui z celku Sport Ancash tvrdil, že za špatný zdravotní stav hráčů mohlo grilované kuřecí maso, které snědli před zápasem. S tím však Ibaňez nesouhlasí. "Pokud by to bylo z kuřecího masa, symptomy by byly úplně jiné," tvrdil.

Témata:  sport, fotbal, peru, drogy, video
 
Články odjinud


Články odjinud