VIDEO: Jsem adoptovaný, řekl sparťan Kweuke | iSport.cz
26. listopadu 2010 • 04:57

VIDEO: Jsem adoptovaný, řekl sparťan Kweuke

Autor: ČTK, pj
Vstoupit do diskuse
3
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
Všech 68 gólů Plzně. Připomeňte si, jak pálili Krmenčík nebo Beauguel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sparťanští útočníci Bony Wilfried a Léonard Kweuke vyměnili kopačky za stylové oblečení a stali se hvězdami charitativní módní přehlídky Interspar presents: Fashion for kids 2010 – Celebration pořádané Nadací Terezy Maxové dětem.Svou účastí fotbalisté potěšili čtrnáctiletého fanouška Sparty, jehož adoptovali londýnští manželé. „Překvapilo mě, kde všude máme fanoušky. Je důležité, že i když žije v Londýně, tak miluje Spartu. Pro mě je to ještě větší motivace, když vím, že na nás myslí i takové děti,“ řekl Wilfried.

Společně s Kweukem mladému příznivci předali na pódium míč a sparťanský dres. Posléze všichni sklidili obrovský aplaus. Lidé ocenili také Wilfriedův smysl pro humor.

VIDEO: Rozhovor s Léonardem Kweukem

Léonard Kweuke přiznává, že je také adoptovaný.

Zdroj: ITV Public a iSport.cz

Adoptovaný chlapec spolu se svým dvojčetem už pomalu zapomínají češtinu, což Wilfried kvitoval s povděkem. „Jsem rád, že mluvíš stejně česky jako já,“ zavtipkoval.

Kweuke později pro internetový portál iSport.cz přiznal, že charitativní akci podpořil, protože ví, jaké je to žít bez vlastních rodičů. „Byl jsem taky adoptovaný,“ svěřil se na videu.

Bratři Lukáš a Honza vyrůstali od narození v kojeneckém ústavu a do adoptivní rodiny přišli ve třech letech. Lukáš miluje Spartu, čepici s jejím logem nosí i na anglické stadiony, Honzu pro změnu baví navrhovat oblečení.

VIDEO: Vtipkující Bony předává dres fanouškovi

Bony Wilfried předává 14letému fanouškovi sparťanský dres.

Zdroj: ITV Public a iSport.cz

Radost Sparty po výhře v Lausanne
Radost Sparty po výhře v Lausanne

Vstoupit do diskuse
3
Články odjinud


Články odjinud