Kutné Hoře vyhořela šatna, min. škoda 250 tisíc | iSport.cz
30. října 2010 • 17:08

Kutné Hoře vyhořela šatna, min. škoda 250 tisíc

Autor: ČTK
TOP VIDEA
ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO - Hokejistům druholigové Kutné Hory vyhořela ve středu odpoledne na domácím stadionu šatna. Podle klubového webu se kvůli tomu nebude hrát nedělní zápas s Nymburkem a Sršni nejspíš nenastoupí ani ve středu na ledě v Pelhřimově.První vyšetřování policie a zasahujících hasičů odhalila, že oheň způsobil zkrat na odvlhčovači vzduchu. Kompletní škodu klub ještě nevyčíslil.

Hokejistům Kutné Hory vyhořela šatna s výstrojí.Hokejistům Kutné Hory vyhořela šatna s výstrojí.Foto srsnikh.cz

"Jen na výstrojích je škoda tak dvě stě padesát tisíc," řekl Jiří Kadlec, který se o výstroj prvnímu týmu Kutné Hory stará.

Následky požáru by však chod klubu ohrozit neměly.

"Výbor i sami hráči se rozhodli přispět určitou částkou, oslovili jsme fanoušky a požádáme i sponzory," citoval server hokej.cz vedoucího týmu Josefa Krištofa.

"Nemám tak černé zprávy, že by to mělo ohrozit chod mužstva v letošní sezoně druhé ligy, ani finanční stabilitu klubu," dodal.

Hokejistům Kutné Hory vyhořela šatna s výstrojí.
Hokejistům Kutné Hory vyhořela šatna s výstrojí.

Témata:  sport, hokej, kutná, hora
 


Články odjinud


Články odjinud