Mstitel Čáslava! Český bek pěstmi bránil svého spoluhráče | iSport.cz
25. října 2012 • 08:16

Mstitel Čáslava! Český bek pěstmi bránil svého spoluhráče

Autor: mto
Drobný Grigorjev se českého obránce nezalekl.
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak takhle by to nešlo kamaráde! Jasný signál vyslal Petr Čáslava z Čerepovce svým soupeřům v KHL ve včerejším zápase proti Barysu Astana (3:2 po nájezdech). Když jeho kolegu Denise Kazjonova narazil jeden z protihráčů na hrazení, nebál se shodit rukavice a kamaráda bránit.Každý rok to udělá aspoň jednou, srovná některého z protihráčů svými pěstmi. Vloni to byl Denis Tolpeko z Dynama Moskva, který končil rvačku s českým obrem s krvavým šrámem. Letos Čáslavu nazlobil Michail Grigorjev z Astany.

Jedenadvacetiletý drobný obránce dohrál souboj u mantinelu a během chvíle dorazil jako temný mstitel právě Čáslava a soupeře donutil nést následky za svůj čin.

Grigorjev ale neváhal a o hlavu většímu soupeři se statečně postavil, i když při ohánění se pěstí na českého reprezentanta skoro nedosáhl.

Čáslavu si poté s úsměvem na tváři prohlížel Jon Mirasty, zlý muž Astany, který do včerejšího utkání nenaskočil. Další duel čeká tyto dva týmy 5. prosince, tak snad aby Petr Čáslava doufal, že Mirasty má krátkou paměť...

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud