Brankář Furch vychytal v KHL Omsku výhru, Sobotka má asistenci

Furch vychytal Omsku první výhru
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka

Vydařenou premiéru v Kontinentální hokejové lize má za sebou český útočník Tomáš Filippi. Magnitogorsku, kam přestoupil před sezonou z Liberce, pomohl v úvodním utkání nového ročníku k vítězství 2:1 nad ledě Astany dvěma asistencemi. Brankář Dominik Furch vychytal Omsku výhru nad Ufou.

Nejprve se ve 45. minutě podílel na vyrovnávací brance Chrise Leeho a necelých šest minut před koncem přihrál na vítěznou trefu Wojteku Wolskému.

U dvou branek asistoval také obránce Lukáš Krajíček, ale s Dinamem Minsk získal na ledě Spartaku Moskva jen bod. Běloruský klub ztratil s týmem, který se vrátil do KHL po roční pauze vynucené finančními problémy, vedení 3:1. V prodloužení rozhodl o výhře domácích Casey Wellman, u jehož gólu zaznamenal asistenci Lukáš Radil.

Jednu asistenci si připsal i Vladimír Sobotka z Omsku, který začal sezonu výhrou 4:2 nad Ufou. Za vítěze nastoupili i dva čeští debutanti v KHL obránce Michal Kempný a brankář Dominik Furch, který kryl 11 střel.

HK Soči - Lada Togliatti 4:2,
Spartak Moskva - Dinamo Minsk 4:3 v prodl. (Radil 0+1 - Krajíček 0+2).

Témata:  sport, hokej, khl, omsk, souhrn

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>