25. srpna 2015 • 21:40

Brankář Furch vychytal v KHL Omsku výhru, Sobotka má asistenci

Furch vychytal Omsku první výhru
FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy

Vydařenou premiéru v Kontinentální hokejové lize má za sebou český útočník Tomáš Filippi. Magnitogorsku, kam přestoupil před sezonou z Liberce, pomohl v úvodním utkání nového ročníku k vítězství 2:1 nad ledě Astany dvěma asistencemi. Brankář Dominik Furch vychytal Omsku výhru nad Ufou.

Nejprve se ve 45. minutě podílel na vyrovnávací brance Chrise Leeho a necelých šest minut před koncem přihrál na vítěznou trefu Wojteku Wolskému.

U dvou branek asistoval také obránce Lukáš Krajíček, ale s Dinamem Minsk získal na ledě Spartaku Moskva jen bod. Běloruský klub ztratil s týmem, který se vrátil do KHL po roční pauze vynucené finančními problémy, vedení 3:1. V prodloužení rozhodl o výhře domácích Casey Wellman, u jehož gólu zaznamenal asistenci Lukáš Radil.

Jednu asistenci si připsal i Vladimír Sobotka z Omsku, který začal sezonu výhrou 4:2 nad Ufou. Za vítěze nastoupili i dva čeští debutanti v KHL obránce Michal Kempný a brankář Dominik Furch, který kryl 11 střel.

HK Soči - Lada Togliatti 4:2,
Spartak Moskva - Dinamo Minsk 4:3 v prodl. (Radil 0+1 - Krajíček 0+2).

Témata:  sport, hokej, khl, omsk, souhrn

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H