4. dubna 2017 • 19:27

Chystá se návrat do NHL? Sobotka končí v Omsku, u St. Louis má smlouvu

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Courtoisův superpřesun, Gomes zasáhl konečky prstů NEJ zákroky Premier League: Courtoisův superpřesun, Gomes zasáhl konečky prstů
Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Oficiální web ruské KHL dnes přišel s informací, že český útočník Vladimír Sobotka končí své působení v Omsku. Podle webu soutěže došlo po vzájemné dohodě k rozvázání smlouvy a jedné z opor Avangardu už nic nebrání k tomu, aby se vrátila do NHL, kde má stále smlouvu se St. Louis Blues.Český útočník Vladimír Sobotka už nebude v příští sezoně působit v Avangardu Omsk. Devětadvacetiletý hráč podle oficiálního webu KHL rozvázal kontrakt se čtvrtfinalistou letošního ročníku a v příští sezoně bude působit jinde.

Velmi pravděpodobně se bývalý hráč Slavie a St. Louis přesune právě za moře, kde má ještě platnou roční smlouvu s Blues.

V letošní sezoně odehrál za Avangard celkem 53 zápasů, ve kterých nasbíral 40 bodů za 12 gólů a 28 asistencí. Sobotka je také jedním ze žhavých kandidátů na účast na mistrovství světa ve Francii, ale trápí ho zdravotní potíže.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze