28. listopadu 2018 • 16:00

Drtivý finiš v KHL! Kunlun srovnal dvěma góly v posledních 15 vteřinách

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Hokejisté Kunlunu zachránili nevídaným finišem bod v utkání Kontinentální ligy proti Novosibirsku. Do závěrečné třetiny vstoupil čínský celek za stavu 1:5, ale i díky dvěma gólům v poslední půlminutě dokázal vyrovnat. Sibir nakonec zvítězil 6:5 po samostatných nájezdech, obránce Kunlunu Ondřej Vitásek si připsal dvě asistence.

Novosibirsk držel čtyřbrankové vedení ještě v 49. minutě, domácí tým pak snížil na 3:5, ale čtvrtý gól dal až při power play v čase 59:45. Jeho autor Olli Palola se ale dokázal před brankou prosadit i o dvanáct vteřin později, čímž završil hattrick a vyrovnal.

Jediný nájezd proměnil Danil Romancev a přece jen zajistil Novosibirsku pátou výhru v řadě.

Středeční výsledky KHL:

Kunlun Red Star - Novosibirsk 5:6 po sam. nájezdech (za domácí Vitásek 0+2),

17:00 Kazaň - Nižnij Novgorod, Nižněkamsk - Jaroslavl,
17:30 Viťaz Podolsk - Petrohrad, Dynamo Moskva - Slovan Bratislava, Dinamo Minsk - Jokerit Helsinky,
19:30 Dinamo Riga - CSKA Moskva.