CSKA rozstřílelo Soči 7:1! Na drtivé výhře se podílel i Jiří Sekáč | iSport.cz
4. ledna 2020 • 17:27

CSKA rozstřílelo Soči 7:1! Na drtivé výhře se podílel i Jiří Sekáč

Autor: ČTK , iSport.cz
Jiří Sekáč, který v létě přestoupil z Kazaně do CSKA Moskva, se v úvodním utkání nové sezony KHL neprosadil
Podívejte se na rozhovor s Jozefem Chovancem o chybách v lize, VAR, Berbrovi a Rogozovi Podívejte se na rozhovor s Jozefem Chovancem o chybách v lize, VAR, Berbrovi a Rogozovi
Svět truchlí. Legenda NBA Kobe Bryant tragicky zahynul při pádu vrtulníku Svět truchlí. Legenda NBA Kobe Bryant tragicky zahynul při pádu vrtulníku

Po více než měsíčním střeleckém půstu se Jiří Sekáč v KHL trefil podruhé za sebou. V Soči dostal hosty z CSKA Moskva do vedení, obhájci Gagarinova poháru nakonec zvítězili vysoko 7:1. Po třetí výhře za sebou vede CSKA ligové pořadí s tříbodovým náskokem před Kazaní.

Sekáč se v přesilové hře dostal 13 sekund před koncem první třetiny k odraženému puku a zády k brance ho bekhendem poslal do domácí sítě. Dal 11. gól v sezoně a je třetím nejlepším českým střelcem v Kontinentální lize.

Soči dokázalo v oslabení vyrovnat, hosté ale následně dvakrát skórovali v pětiminutové početní výhodě. V závěrečné třetině pak slavný moskevský klub výhru ještě zvýraznil, po dvou brankách vstřelili Kirill Kaprizov a Sergej Tolčinskij.