Krstev v Torpedu Nižnij Novgorod končí | iSport.cz
24. prosince 2009 • 15:12

Krstev v Torpedu Nižnij Novgorod končí

Autor: ČTK
Angel Krstev
TOP VIDEA
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help
TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český reprezentační obránce Angel Krstev odchází z Torpeda Nižnij Novgorod. Vedení celku Kontinentální hokejové ligy se s ním podle listu Sovětskij Sport dohodlo na ukončení smlouvy a Krstev si tak může hledat nové angažmá. K odchodu juniorského mistra světa z roku 2000 se schylovalo již delší dobu.Osmadvacetiletý obránce přestal nastupovat k zápasům, s týmem jen trénoval a jeho manažer Aleš Volek od začátku prosince jednal s klubem o ukončení smlouvy.

Kam bývalý hráč Slavie, Litvínova, Českých Budějovic, Liberce, Vítkovic a Komety Brno ze svého prvního angažmá v zahraničí odejde, zatím není známo. Volek však před časem uvedl, že Krstev zatím na návrat do extraligy nepomýšlí.

Krstev v dresu Torpeda odehrál 21 zápasů, ve kterých nasbíral sedm kanadských bodů za gól a šest asistencí. Po jeho odchodu v Nižném Novgorodu i nadále působí Jaroslav Bednář, Pavel Brendl a nově i brankář Martin Falter.

Témata:  sport, hokej, khl, novgorod, Krstev
 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud