VIDEO: Snadnější gól Jágr po návratu nedal. A už je v první desítce
Snadnějších gólů moc Jaromír Jágr v kariéře nedal. Přesto z něj nyní dělá hvězdu NHL. S přispěním další asistence si Jágr proti Columbusu v noci na dnešek připsal celkem dva body za 1+1 a posunul se už do první desítky bodování NHL!
Jágr je nyní s 15 body za 6 gólů a 9 asistencí na 8. místě bodování celé NHL. K tomu má 6 plusových bodů, což je skvělá bilance. Po zápase s Columbusem má průměr více jak bod na zápas.
Nyní je už Jágr, který proti Columbusu bodoval po sedmé v řadě, také nejproduktivnějším Čechem v NHL. Ottawský Milan Michálek má o bod míň (9+5), je ovšem čtvrtý nejlepší střelec NHL.
Po gólu ani nesalutoval
Jágr po své trefě proti Columbusu ani nesalutoval, jak je jeho zvykem. Jako by se styděl, že takový gól vůbec dal. Přitom to byla poměrně chytrá trefa.
Český útočník při přesilovce nahodil puk před brankáře Columbusu, za jeho záda ji hokejkou srazil ruský obránce Tjutin.
Větší radost tak Jágrovi mohla udělat jeho asistence z 15. minuty. Jágr u hrazení vybojoval puk a bekhedovou přihrávkou naslepo dokonale našel Girouxe, který už se skórováním neměl problém.
Jágrův mladý parťák už je díky spolupráci s Jágrem dokonce druhý v bodování NHL. Na kontě má 19 bodů za 9 gólů a 10 asistencí.
VIDEO: Jágrův gól proti Columbusu