Jágr a spol. útočí na mečbol. Pens se nevzdají, ví Voráček | iSport.cz
15. dubna 2012 • 17:40

Jágr a spol. útočí na mečbol. Pens se nevzdají, ví Voráček

Autor: lah
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Ondrášek? Správný magor, chválí Švancara. Do Plzně se hodí
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

PHILADELPHIA - PITTSBURGH ONLINE 21:00 | Loupežná výprava dopadla výborně, dokonce perfektně. Parta kolem Jaromíra Jágra zvaná Philadelphia Flyers si z Pittsburghu odvezla dvě výhry, v prvním kole Stanley Cupu tak nad svým teritoriálním rivalem vede 2:0 na zápasy. Třetí zářez chce přidat dnes. Od 21.00 hraje první domácí duel, sledovat ho můžete v naší podrobné ONLINE reportáži.Ukázali obrovskou bojovnost, nezlomnost. Otočili první utkání ze stavu 0:3 na 4:3, druhý z 1:3 na 8:5. První podepsal vítězným gólem Jakub Voráček, druhý Jaromír Jágr. Oba však vědí, že je čeká ještě těžká štace.

„Pens moc dobře znají svoji sílu a schopnosti, věří si. Nevzdají se po dvou zápasech. Naopak, o to víc teď budou nebezpeční,“ věděl Voráček. „Budou se moci zbláznit, aby nám to právě teď dokázali,“ pokračoval.

Jenže na koni je jeho mužstvo. Válí hvězdný Claude Giroux (3+3) i devatenáctiletý mladíček Sean Couturier (3+1). Právě on dal ve druhém klání hattrick a nasměroval Flyers za důležitým triumfem. Pak si užíval, jak ho chválili starší mazáci s Jágrem v čele.

I pro českou hvězdu je přesun na domácí led příjemný. Konečně si užije svá střídání bez doprovodu hromového bučení a pískání. V Pittsburghu musel čelit obrovské nenávisti tribun.

„Ale nic si z toho nedělám. To je jako s manželkou. Když říká něco nepříjemného, tak ji neposloucháte a myslíte si na své věci,“ usmíval se olympijský vítěz z Nagana.

Teď by si rád poslechl aplaus. Ten by si vychutnal. Už od devíti hodin startuje i ONLINE přenos na našich webových stránkách www.isport.cz. Buďte u toho.

Hráči Flyers oslavují střelce vítězné trefy Jakuba Voráčka.
Hráči Flyers oslavují střelce vítězné trefy Jakuba Voráčka.

Vstoupit do diskuse
1
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud