20. července 2012 • 09:15

Hokejista Gomez vyhrál auto na golfovém turnaji, který sám pořádal

Autor:
Reklama
Takhle Gomeze chválili, když v únoru konečně skóroval.
TOP VIDEA
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
VŠECHNA VIDEA ZDE

V poslední sezoně se mu smála celá NHL, tenhle královsky zaplacený hokejista totiž celý rok ne a ne vstřelit gól. Ale možná má před sebou Scott Gomez novou výzvu. Na goflovém turnaji v Anchorage totiž vyhrál auto.Ve finále zní celá věc komicky. Golfový turnaj celebrit totiž pořádala nadace, nesoucí jeho jméno.

"Tenhle chlapík vyhraje auto na svém vlastním turnaji, no věřili byste tomu?", ptal se s úsměvem na tváři Marten Martensen, vlastník dealerství, jenž vůz Acura v hodnotě 50 tisíc dolarů věnovalo.

Aljašský deník Anchorage Daily News sdělil, že Gomez se k vozidlu dostal, když trefil hole-in-one.

Jak s výhrou první hispánec v NHL naloží, když jeho roční gáže činí 7,35 milionu dolarů, o tom se hokejista nezmiňuje.

Témata:  sport, hokej, nhl, montreal, gomez, golf
 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze