13. února 2013 • 12:00

Objev v Dallasu! Jágra tajně vyfotili na nočním tréninku

Autor: mto
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Neskutečná atmosféra, ale česká reprezentace bez medaile. Co přineslo biatlonové MS?
Travelling Jagrs před halou Pittsburghu Penguins
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sobota večer, to vypadá na nějaký dobrý film, pivečko nebo dvě a hlavně relax. Ale ne pro Jaromíra Jágra. Na sociální síti Twitter se objevila fotografie, kde český útočník krátce před půlnocí piluje v tréninkové hale Dallasu střelbu. A pod svá ochranná křídla si vzal českého spoluhráče Tomáš Vincoura.Změnil dres, ale návyky má stejné. Jaromír Jágr uchvátil v loňské sezoně celou Philadelphii svými nočními tréninky, teď už praktikuje to samé v Dallasu.

Redaktor nhl.com tajně zachytil půl hodiny před půlnocí Jaromíra Jágra a Tomáše Vincoura na ledové ploše a chválil českou dvojici za jejich tvrdou práci. Oba hokejisté využili herní mezery, tým Stars měl totiž tři dny volno.

Tomáš Vincour je jediným českým kolegou v dresu Stars a má tak jedinečnou šanci sledovat hokejovou legendu v akci a něco se na začátku své kariéry v NHL přiučit. Radost z toho mají i fanoušci Dallasu.

"Já být Vincourem (nebo vlastně i kýmkoliv jiným v dresu Stars) udělal bych všechno proto, abych mohl být s Jágrem na ledě co nejvíc to jde," napsal uživatel s přezdívkou Modo na fóru hfboards.com.

Vypadá to, že Jágr s Bennem si konečně na ledě začínají rozumět.
Vypadá to, že Jágr s Bennem si konečně na ledě začínají rozumět.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud