21. ledna 2014 • 13:08

Vrásky před Soči. Voráček opustil halu s prsty zafixovanými k sobě

0
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul
SESTŘIH: Toronto - Boston 2:4. Bruins znovu vedou, Pastrňák asistoval

Nepříjemná zpráva dorazila z New Yorku. Jakub Voráček, jeden z nominovaných útočníků pro olympiádu v Soči, kvůli zranění prstu nedohrál zápas na ledě Islanders, v němž Philadelphia ztratila vedení 3:1 a prohrála 3:4 po nájezdech.

Voráček odstoupil ze hry ve třetí třetině poté, co schytal úder hokejkou do ruky od jednoho z protihráčů. Pět minut před koncem se sice vrátil na střídačku, ale do utkání už se nezapojil.

Halu opouštěl s dvěma prostředními prsty zafixovanými k sobě, bližší informace o jeho zranění ale vedení klubu nesdělilo a tradičně zatím pouze dodalo, že se jedná o zranění v horní části těla. Více informací se k médiím dostane až po důkladnější prohlídce u lékaře.

Zatím se tedy neví, jestli čtyřiadvacetiletý hokejista nastoupí v nočním utkání proti Carolině, ale pokud se tak stane, půjde teprve o pátý zápas, který od svého příchodu do Flyers v létě 2011 z Columbusu zmešká.