27. ledna 2014 • 10:52

Z Voráčka je zombie! Brankář Flyers si dal útočníka na novou masku

Autor: mto
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
TOP góly 9. kola: ukrajinské torpédo U Nisy i Zorvanova paráda
Bitva o Eden! Přetopená kabina a hanlivý nápis v ní? Frodl: Kuchta měl sklopit uši
VŠECHNA VIDEA ZDE

Gólman Steve Mason z Philadelphie, který je známý svými krvavými motivy na brankářské výzbroji, si nechal poslední verzi své masky pomalovat zombie karikaturami svých spoluhráčů a nechybí ani Jakub Voráček nebo Claude Giroux. "Kluků jsem se nejdříve zeptal, jestli z nich zombíky smím udělat," řekl pětadvacetiletý Mason.Pro nejlepšího nováčka sezony 2008/09 není motiv plný oživlých mrtvých ničím novým. Jeho předchozí masku totiž zdobili například George Washington, Benjamin Franklin, nebo Betsy Ross. Všichni samozřejmě s krvavými výrazy a notným množstvím jizev.

VIDEO: Mason předvádí svou novou helmu

Tentokrát si bývalý gólman Columbusu vybral kamarády, se kterými v kabině Flyers tráví nejvíce času. Kromě Voráčka a Girouxe je na helmě vidět také Scott Hartnell a Wayne Simmonds.

"Prostě jsem se kluků zeptal, jestli chtějí být na mé masce. Taky jsem dodal, že díky tomu budou trávit hodně času na ledě a po utkání jim to na té masce možná bude slušet více, než doopravdy," vyprávěl pro NHL.com rozesmátý Mason.

Nejen maska ale i hokejka má netradiční potisk.Foto Twitter.com/@TenderBase

Útočné komando Flyers samozřejmě nemohlo odmítnout. "Tenhle nápad se mi od začátku moc líbil. Masonovi se od loňského příchodu do mužstva daří a já tohle beru jako důkaz toho, že je mu u nás v šatně dobře," vyprávěl týmový kapitán a nejproduktivnější muž Flyers v této sezoně Claude Giroux.

Mason si tak vysloužil pochvalu od spoluhráčů i od trenéra gólmanů Jeffa Reeseho. Toho navíc nadchla také druhá, méně vídaná specialita, a tou byla stejně potisklá hůl.

"Na nových částech Masonovy výstroje je plno parádních detailů. Snad přinese hodně výher," řekl Reese.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud