Lundqvist vygumoval střelce Detroitu, Rangers vyhráli 3:0

Autor: iSport.cz
0
Chci koupit Hradec. Dluhy jsou nesmysl, říká Ulich
Vecheta proti Spartě dvakrát na hraně, ČK pro Tanka správně. Liberec měl mít penaltu

Hokejisté Detroitu budou na gólmana New York Rangers Henrika Lundqvista asi dlouho vzpomínat. Švédský brankář třiceti úspěšnými zákroky pochytal všechny pokusy Rudých křídel a hlavním dílem se podílel na vítězství svého týmu 3:0.

Hosté:

Domácí: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Klein, J. Moore – Nash, Stepan, Kreider – St. Louis, Richards, Hagelin – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Carcillo, D. Moore, Boyle

Hosté: Howard (Mrázek) – Ericsson, Kronwall, DeKeyser, Quincey, Lashoff, Smith – Franzen, Legwand, Nyquist – Jurčo, Sheahan, Tatar – Alfredsson, Glendening, Abdelkader – Bertuzzi, Andersson, Miller

Hebert, Kowal – Cormier, Murphy

Madison Square Garden, New York

18 006 diváků

Strážce domácí svatyně si do statistik připsal 300. vítězství v NHL a byl po zásluze vyhlášen první hvězdou utkání.

O vítězství domácího týmu rozhodl už v 6. minutě Brian Boyle, ve třetí třetině dorazil hosty dvěma brankami v 41. a 53. minutě Kreider.

Rangers se díky výhře posunuli před Philadelphii na druhé místo v Metropolitní divizi, Detroitu patří devátá příčka. Od osmého Columbusu ho dělí jen horší skóre.