Voráček si připsal dvě asistence. Philadelphia ale podlehla Islanders 4:7

Autor: iSport.cz
0
SESTŘIH: West Ham - Liverpool 2:2. Další ztráta „Reds“, hráli oba Češi
PRVNÍ DOJEM: Že Třinec nemá nohy? Omyl. Pardubice tíhu neunesly

Hokejisté Philadelphie pokračují v nevyrovnaných výkonech. Na ledě New Yorku Islanders byli horším týmem a po zásluze prohráli. Hosté v čele s nejproduktivnějším hráčem celé soutěže Jakubem Voráčkem celou dobu pouze dotahovali, nakonec prohráli 4:7. Český útočník si připsal dvě asistence. Jeho tým je na dvanáctém místě východní konference a play off je dost daleko.

Philadelphia Flyers

Domácí: 01:35. Grabner, 08:06. Kuljomin, 24:53. Kuljomin, 31:49. Bailey, 39:53. Tavares, 45:45. Leddy, 58:57. Lee

Hosté: 29:07. Streit, 35:12. Del Zotto, 40:49. Giroux, 57:36. VandeVelde

Domácí: Halák (Johnson) – Hamonic, de Haan, Boychuk, Leddy, Strait, Hickey – Okposo, Tavares, Bailey, Strome, Nielsen, Lee, Kuljomin, Nelson, Grabner, Clutterbuck, Cizikas, Martin

Hosté: Zepp (32.Emery) – Schultz, Streit, L.Schenn, Del Zotto, Colaiacovo, MacDonald – Voráček, Giroux, B.Schenn, Read, Couturier, Umberger, Simmonds, Raffl, Rinaldo, Lecavalier, Bellemare, VandeVelde

Nassau Coliseum, New York

Philadelphia sice v první třetině svého soupeře přestřílela, příliš platné to ale nebylo. Domácí Islanders dali soupeři lekci z produktivity a první třetinu vyhráli 2:0. Jakub Voráček se do dějin zápasu zapsal pouze dvěma trestnými minutami.

Ve druhé třetině už to bylo o něčem jiném. Domácí se sice nejdříve dostali do tříbrankového vedení, Philadelphia ovšem i zásluhou asistujícího Voráčka dvakrát snížila. Přesto vyhrál druhou třetinu favorit. Pár vteřin před sirénou o tom rozhodl Tavares.

Islanders byli od druhé třetiny mnohem aktivnějším týmem, statistiku střel brzy přetáhli na svou stranu. V posledním dějství se trefily oba týmy dvakrát, výhru jistili domácí gólem do prázdné branky.

New York Islanders nakonec vyhrál 7:4, Philadelphii nepomohly k bodům ani dvě Voráčkovy asistence.

NHL

New York Islanders - Philadelphia 7:4 (2:0, 3:2, 2:2)
Branky: 9. a 25. Kuljomin, 2. Grabner, 32. Bailey, 40. Tavares, 46. Leddy, 59. Lee - 30. Streit (Voráček), 36. Del Zotto (Voráček), 41. Giroux, 58. VandeVelde
Střely na branku: 41:29
Diváci: 16.170
Hvězdy utkání: 1. Kuljomin, 2. Leddy, 3. Grabner (všichni Islanders)