17. listopadu 2017 • 13:58

Staré dobré časy? Witkowski má za návrat do obří bitky 10 zápasů stop

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe
Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový útočník Luke Witkowski z Detroitu dostal v NHL automatický zákaz startu na deset zápasů. Byl potrestán za to, že se při odchodu do kabin ve středečním duelu s Calgary po vyloučení do konce utkání vrátil na led a znovu se zapojil do potyčky. Sedmadvacetiletý Američan v duelu, který jeho tým vyhrál 8:2, inkasoval celkem 37 trestných minut.



Witkowski byl v 55. minutě potrestán za vyvolání bitky s Brettem Kulakem. Usedl na trestnou lavici a sudí jej po poradě poslali do šatny s trestem do konce utkání. Při vstupu do dvířek mezi střídačkami jej klepl hokejkou přes brusli útočník hostů Matthew Tkachuk a Witkowski skočil zpět na led, aby si to s ním vyřídil. Potom ještě reagoval na počínající hromadnou bitku poté, co jej čárový sudí Scott Driscoll vyvedl ze hřiště.

Do následné potyčky a drobných strkanic se zapojili všichni hráči na ledě včetně brankářů - domácího Jimmyho Howarda i Jona Gilliese z Calgary. Rozhodčí Kelly Sutherland s Kevinem Pollockem za šarvátky udělili 14 trestů a celkem v utkání rozdali 141 trestných minut.

"Co k tomu dodat, nazval bych to OTH. Čili Old Time Hockey (hokej starých časů pozn.red.)," řekl výstižně bezprostředně po vítězství 8:2 Witkowski. Teď si ale dost dlouhý čas hokej nezahraje...

Witkowski v této sezoně sehrál osm utkání, v kterých nebodoval. Do středečního zápasu měl v ročníku na kontě jen dvě trestné minuty. Celkem odehrál bývalý hráč Tampy Bay v NHL 62 utkání, nasbíral čtyři body za čtyři asistence a připsal si 97 trestných minut. Do sestavy Detroitu se může vrátit až 11. prosince doma proti Floridě.

Obránce Red Wings Jonathan Ericsson masíruje obličej Sama Bennetta z Calgary
Obránce Red Wings Jonathan Ericsson masíruje obličej Sama Bennetta z Calgary

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 








Klasická verze
Mobilní verze