Češi v mrazu! Philadelphie se utká s Pittsburghem pod otevřeným nebem | iSport.cz
21. listopadu 2017 • 15:00

Češi v mrazu! Philadelphie se utká s Pittsburghem pod otevřeným nebem

Autor: ČTK
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté Philadelphie a Pittsburghu si v NHL zopakují v únoru 2019 takřka přesně po dvou letech souboj pod širým nebem. Druhý díl "Bitvy o Pennsylvánii se odehraje na stadionu Lincoln Financial Field ve Filadelfii, který je domovem týmu ligy amerického fotbalu Philadelphia Eagles.První vzájemný se uskutečnil letos 25. února a před návštěvou 67.318 diváků na stadionu Heinz Field v Pittsburghu, který je rovněž určen především pro americký fotbal, zvítězili Penguins 4:2. Odveta 23. února 2019 se bude hrát nejspíš před podobnou kulisou, Lincoln Financial Field má kapacitu 69.176 diváků.

Pro Flyers a Penguins nepůjde v případě bitvy pod otevřeným nebem o nic nového. Philadelphia, jejíž dres v současnosti obléká brankář Michal Neuvirth, bek Radko Gudas a útočník Jakub Voráček, hrála o body v základní části sezony od zavedení této tradice již čtyřikrát, Pittsburgh má dokonce ještě o jednu zkušenost navíc.

Už v 1. ledna 2018 se v New Yorku utkají ve Winter Classic Rangers s Buffalem a stejný den o rok později se představí také hokejisté Chicaga a Bostonu.

Radko Gudas v sestavě Flyers nechyběl, ale porážku neodvrátil
Radko Gudas v sestavě Flyers nechyběl, ale porážku neodvrátil

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud