Pastrňák úsměvně blahopřál Kovářovi: Už nebudu mít nejhorší tejp v NHL! | iSport.cz
Adam Lacek
10. července 2018 • 11:20

Pastrňák úsměvně blahopřál Kovářovi: Už nebudu mít nejhorší tejp v NHL!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Darida o přestupu, zraněních a Bundeslize. Podívejte se na velký rozhovor na iSport TV! Darida o přestupu, zraněních a Bundeslize. Podívejte se na velký rozhovor na iSport TV!
Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči
VŠECHNA VIDEA ZDE

Není to tak dávno, co se v zámoří smáli Davidu Pastrňákovi kvůli zvláštně obmotané hokejce. Sám hokejový talent to nehrotil, nyní se ale k historce vrátil. Při příležitosti přestupu Jana Kováře do New York Islanders se totiž úsměvně pustil právě do reprezentačního spoluhráče. „Tohle je jeho práce s tejpem. Konečně nebudu mít nejhorší tejp v lize!“ napsal k fotografii Kovářovy čepele na Twitteru.Pořádně otejpovaná čepel je pro většinu hokejistů důležitým rituálem, výrazně totiž snižuje klouzání puku a zvyšuje její odolnost. Na internetu lze najít hned několik návodů, jak hokejku správně oblepit.

Jenže ne všichni si s tím dělají hlavu. Takový Bobby Orr, jeden z nejlepších hráčů historie, hrával jen s jedinou omotávkou. Během posledního play off NHL se na sociálních sítích objevily fotografie, jak s tejpem šetří i David Pastrňák. Fanoušci si toho všimli zrovna v zápase, ve kterém bostonský útočník vyřídil Toronto šesti body za tři góly a tři asistence při výhře 7:3.

Po sociálních sítích kolovaly na „Pastovu“ adresu různé vtípky, fanoušci dokonce točili videa, jak si obmotat hokejku stejně špatně jako český útočník. Ten si z toho příliš nedělal, jen nad tím mávl rukou a uvedl, že v mládí neměli s maminkou tolik peněz, takže si nemohl drahé pásky dovolit. Šetřil s nimi, co to šlo. Nyní by už peníze byly, ale už si na to tak zvykl, že už to nemíní měnit.

Z pozice nejhoršího „tejpaře“ čepelí v NHL ho nyní může dostat jiný český útočník – Jan Kovář. Reprezentačnímu spoluhráčovi, se kterým se Pastrňák potkal na dvou světových šampionátech (2016 a 2017), poslal hned jízlivý vzkaz na Twitteru.

„Gratuluji mému skutečně dobrému kamarádovi Janu Kováři k podpisu s Islanders. Ať se ti daří, kamaráde. Mimochodem, tohle je jeho práce s tejpem. Konečně nebudu mít nejhorší tejp v lize!“ zaradoval se.

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>

Články odjinud


Články odjinud