Faul za pět milionů. Raubíř z Bostonu dostal od NHL další distanc | iSport.cz
29. prosince 2018 • 11:31

Faul za pět milionů. Raubíř z Bostonu dostal od NHL další distanc

TOP VIDEA
Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy
Jágr: Nikdo jiný asi dvakrát denně s vestou netrénoval. Pomohl i kostel Jágr: Nikdo jiný asi dvakrát denně s vestou netrénoval. Pomohl i kostel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník David Backes z Bostonu dostal od vedení NHL zákaz startu ve třech zápasech za to, že ve čtvrtečním utkání s New Jersey udeřil soupeře Blakea Colemana do hlavy. Čtyřiatřicetiletý americký hokejista tím na platu přijde o 219 tisíc dolarů (4,9 milionu korun).Rozhodčí Backesovi za zákrok udělili dvouminutový trest. Napadený Coleman se po jeho útoku zvedl z ledu a zápas dohrál. Devils v Bostonu zvítězili 5:2.

VIDEO: Podívejte se na Backesův zákrok na Colemana


Vedení ligy letos udělilo Backesovi za podobný zákrok třízápasový trest i v březnu. Bostonský hráč, který včetně play off odehrál v NHL 958 utkání, tentokrát nuceně vynechá také novoroční duel pod širým nebem proti Chicagu.

David Backes inkasoval nešťasnou ránu bruslí do tváře
David Backes inkasoval nešťasnou ránu bruslí do tváře

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud