Gudas a spol. inkasovali šest branek. Palát má asistenci, Dostál nechytal

Video placeholder
Toto video je součástí balíčku PREMIUM.
Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!
Koupit
NHL INSIDER: Dostál může získat Vezina Trophy, říká Gudas. Kterou cenu chce pro sebe?
Ondřej Palát si v duelu s Anaheimem připsal bod za asistenci
New Jersey deklasovalo Anaheim, v jehož brance chyběl Lukáš Dostál
New Jersey deklasovalo Anaheim, v jehož brance chyběl Lukáš Dostál
New Jersey deklasovalo Anaheim, v jehož brance chyběl Lukáš Dostál
New Jersey deklasovalo Anaheim, v jehož brance chyběl Lukáš Dostál
New Jersey deklasovalo Anaheim, v jehož brance chyběl Lukáš Dostál
New Jersey deklasovalo Anaheim, v jehož brance chyběl Lukáš Dostál
9
Fotogalerie
iSport.cz, ČTK
NHL
Začít diskusi (0)

Český útočník Ondřej Palát druhým bodem v sezoně NHL pomohl New Jersey k výhře 6:2 nad Anaheimem. Devils vysokým vítězstvím přerušili sérii čtyř proher, Palát si připsal bod za asistenci u posledního gólu.

Hokejisté New Jersey vstupovali do duelu proti Anaheimu z pozice třetího týmu Východní konference, zároveň ale měli čtyři zápasy dlouhou šňůru bez vítězství. Proti Anaheimu ji razantně ukončili.

Hostující Ducks šli v úvodu do vedení po gólu Brocka McGinna, druhá třetina ale naprosto změnila vývoj. Devils v ní nasázeli čtyři branky a odskočili do trháku, který už nepustili.

V závěrečné dvacetiminutovce ještě přidali dvě trefy a vyhráli 6:2. Konečnou podobu výsledku dal Erik Haula po druhé přihrávce Paláta v ročníku. Kapitán Ducks Radko Gudas odehrál přes 18 minut a ve statistice plus/minus zaznamenal dva záporné body. Gólman Anaheimu Lukáš Dostál zůstal na střídačce.

New Jersey se výhrou naladilo na tři zápasy mimo domácí arénu. „Je hezké vyhrávat doma, před sérií zápasů na ledě soupeřů je navíc dnešní výhra hodně důležitá. Jsem rád, že jsme to zvládli,“ řekl Dawson Mercer, který k vítězství přispěl dvěma asistencemi.

Edmonton otočil zápas v Detroitu a díky gólu Leona Draisaitla po 18 sekundách prodloužení vyhrál počtvrté v sezoně. Německý útočník se pod vítězství podepsal dvěma góly a asistencí a byl vyhlášen první hvězdou utkání. Connor McDavid si připsal dvě asistence a obránce Evan Bouchard se blýskl bilancí 1+1.

„Je jednodušší vyhrávat zápasy, když nejlepší hráči týmu hrají jako nejlepší hráči týmu,“ řekl trenér Oilers Kris Knoblauch.

Montreal třemi góly ve druhé třetině rozhodl o výhře 4:3 na ledě Philadelphie. Canadiens zvítězili podruhé za sebou a posunuli se na devátou příčku Východní konference. Těsné vítězství řídili Brendan Gallagher a Nick Suzuki, kteří zápas zakončili s bilancí 1+1. Třemi body za dva góly a asistenci se na straně poražených blýskl Travis Sanheim.

Bláznivou třetí třetinu viděli fanoušci v Denveru. Domácí Colorado do ní vstupovalo s vedením 2:0, během jedenácti minut ale inkasovalo čtyřikrát a uhájilo vítězství 5:4. Tři body za nahrávky měl útočník Avalanche Casey Mittelstadt.

KonecLIVE Po prodl.
23

KonecLIVE
62

KonecLIVE
34

KonecLIVE
54

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů