Sakic podstoupil operaci zad | iSport.cz
8. ledna 2009 • 10:04

Sakic podstoupil operaci zad

Autor: ČTK
Archív
TOP VIDEA
Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru
Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kapitán Colorada Joe Sakic ve středu podstoupil operaci zad, která by měla vyřešit jeho problémy s vyhřezlou ploténkou. Pokud půjde rekonvalescence podle plánu, mohl by stihnout poslední měsíc sezony.Jeho další zdravotní problémy však znovu vyvolaly otázku, zda dál půjde za svým snem o startu na olympiádě ve Vancouveru 2010.

Už v létě Sakic zvažoval konec kariéry, protože v předchozí sezoně přišel kvůli operaci kýly o 38 zápasů. Nakonec se rozhodl pokračovat, ale i v tomto ročníku NHL trápí coloradskou ikonu zdravotní problémy.

V listopadu musel kvůli bolavým zádům vynechat několik zápasů, a i když se opakovaně snažil vrátit do hry, problémy se mu stále vracely. Konzervativní léčba úspěch nepřinesla, takže musel na operaci.

"Chápu, že tohle byla nejlepší cesta k tomu, abych se vrátil na led. Takže nyní bude mým cílem vrátit se co nejdříve, abych pomohl spoluhráčům v závěrečných týdnech sezony," uvedl Sakic v oficiálním prohlášení.

Témata:  sport, hokej, nhl, Sakic, colorado
 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud