Utkání hvězd NHL může hrát až šest Čechů | iSport.cz
13. listopadu 2010 • 12:05

Utkání hvězd NHL může hrát až šest Čechů

Autor: ČTK
Tomáš Vokoun má šanci zahrát si Utkání hvězd
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šest českých hokejistů má šanci zúčastnit se lednového Utkání hvězd NHL na základě hlasování fanoušků. Na stočlenném seznamu hráčů, z kterého mohou příznivci vybírat, figurují brankář Tomáš Vokoun z Floridy, obránci Tomáš Kaberle z Toronta a Marek Židlický z Minnesoty a útočníci David Krejčí z Bostonu, Milan Hejduk z Colorada a Aleš Hemský z Edmontonu.Hlasování na webu NHL začne v pondělí 15. listopadu a skončí 3. ledna. Utkání hvězd se bude hrát o posledním lednovém víkendu v Raleighu v hale Caroliny Hurricanes.Fanoušci rozhodnou tradičně o složeních základních pětek a brankářů.

Zbytek účastníků Utkání All Star vybere vedení NHL. Na rozdíl od minulých let proti sobě tentokrát nebudou hrát výběry Západní a Východní konference. O tom, jaké týmy proti sobě nastoupí, pak rozhodnou kapitáni, které si vybraní hráči zvolí.

Nejvíce zástupců na seznamu má úřadující vítěz Stanleyova poháru Chicago, které má mezi stovkou hokejistů šest hráčů včetně slovenského útočníka Mariána Hossy.Kaberle se může objevit v Utkání hvězd počtvrté za sebou a celkově popáté. Třikrát si tuto poctu užil Hejduk a dvakrát Vokoun.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud