Hromadná bitka na turnaji v Mostě! Mladíci se pustili i do rozhodčího | iSport.cz
15. dubna 2017 • 18:00

Hromadná bitka na turnaji v Mostě! Mladíci se pustili i do rozhodčího

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu
Trpišovský kvituje setrvání Nezmara. Ze Sigmy chce talentovaného Zimu Trpišovský kvituje setrvání Nezmara. Ze Sigmy chce talentovaného Zimu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Připomíná to hromadné bitky Detroitu a Colorada z 90. let, záběry jsou to přitom čerstvé. Na tradičním turnaji hokejistů do 16 let Easter Cup v Mostě se hráči celků bojujících o třetí místo rozhodli zahodit hokejky a radši si dát do nosu. Schytal to i jeden z rozhodčích.Běloruský Brest prohrál v zápase o bronz s Liba Academy ze slovenských Košic 1:4. Podávání rukou mezi soupeři se překvapivě rychle vyhrotilo. A následná strkanice během mrknutí oka přešla v ohromnou rvačku, do které se zapojil snad každý, kdo byl na ledě.

Dva hráči Brestu dokonce začali náhanět jednoho z rozhodčích. Ten se ale nedal a aktivnějšího z útočníků složil k zemi a věnoval mu i pár výchovných úderů do žeber. Hráči Košic mu pak ještě přišli na pomoc.

Nečekaná situace se dočkala i podivného konce, když několik hráčů Brestu po bitce oslavovalo, jako by vyhráli celý turnaj. Dobrou zprávou je, že všichni zúčastnění vyvázli z vyhrocené situace ve zdraví.

Témata:  sport, hokej, rvačka
 
Články odjinud