Fanoušci před Finskem: Bojujte i za Slováky! | iSport.cz
4. května 2011 • 17:50

Fanoušci před Finskem: Bojujte i za Slováky!

Autor: jon
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rada jako Řepka, Řezníček jako Zlatan...
RUDEJ FANDA: Co chápe Kotal a Jílek ne. Budějky nad námi? Dřív sci-fi
VŠECHNA VIDEA ZDE

VZKAZY ČESKÝM HOKEJISTŮM - První ostrá bitva je tady! Čeští hokejisté jdou ve středu večer na Finy, prvního těžkého soupeře na šampionátu. Po výhrách s Lotyšskem a Dánskem čeká Hadamczikovu partu ostrá zkouška. Fanoušci, kteří posílají vzkazy na iSport.cz, před utkáním českému týmu věří. A zároveň připomínají, že výhrou nad Finy pomůžou domácím Slovákům.Češi zatím neztratili ani bod, na mistrovství jsou suverénní. "Konečně je zase na co koukat. Tak ať to doklepete až ke zlatu a můžeme jako Češi být zas chvíli hrdí," píše but69.

Na české hokejisty se zatím dobře kouká. Deset gólů ve dvou zápasech, jistý Pavelec v brance. Až na malinké díry v obraně samá pozitiva. I proto jsou fanoušci před bitvou s Finy optimističtí."Kluci zlatí, držím proti Finům všechny čtyři palce. Hlavně Jardovi, aby tam už taky konečně zavěsil," přeje si fanoušek Mára. "Finy porazíte, a i kdyby ne, bude to zápas, který vás i přes prohru nakopne a semkne!" vzkazuje uživatel Halali.

Utkání s Finskem se bude započítávat i do osmifinálové tabulky. Výhra českého týmu přijde vhod domácím Slovákům, kteří jdou do osmifinálové skupiny bez jediného bodu.

"Dneska bojujeme za Slováky, musíme jim pomoct. Musíme Finsku sebrat všechny body, jinak to s nima bude špatný a nepotkáme je ve finále," upozorňuje Vítek.Na zájmu fanoušků o mistrovství světa vydělávají i překupníci
Na zájmu fanoušků o mistrovství světa vydělávají i překupníci

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourŠvédské hokejové hry 2020 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud